Ласкаво просимо на форум НВК4 міста Бердичева!:)

НВК№4 м.Бердичева

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » НВК№4 м.Бердичева » Література » Лірика..?


Лірика..?

Сообщений 1 страница 29 из 29

1

Як ви думаєте: чи розміщувати мені тут свою лірику(філософську, громадянську)?

0

2

ыыыыыыыыыыыы....давай...хоть поржу :lol:

0

3

У тебе декілька обласних олімпіад і ти ще пишеш лірику?.. Ти колись спиш? :))

0

4

Культ личности на форуме.           Возможности человеческого мозга на сегодняшний день не достаточно изучены.

0

5

сплю - але не знаю коли:) Іноді пишу лірику, особливо коли коли муза прийде(але іноді й без неї).
Іноді виходить нормально, але звичайно мені не подобається. Доречі, муза - реально існуюча людина...

0

6

Знаєш, ти мені порадив тут поматюкатись. Матюкаюсь: йоб тую мать сцуко нах... нармано? ))

0

7

там десь МР казав що тут матюкатись не мона))))
а взагалі то норма - я даже спочатку не поняв що це ти)))

0

8

Victorius написал(а):

Какой вы образованый человек,ну прямо пример обществу!Насколько красивее и гармоничнее стает украинский язык с вашими феноменально-интелектуальными словами вроде: ( заї..ався в пень від цьої жизні х..ової),(спю),(пробиває на лірику).
Спасибо вам большое за Ваш архаический вклад в развитие нашего РОДНОГО ЯЗЫКА!

0

9

Radiohead написал(а):

Какой вы образованый человек,ну прямо пример обществу!Насколько красивее и гармоничнее стает украинский язык с вашими феноменально-интелектуальными словами вроде: ( заї..ався в пень від цьої жизні х..ової),(спю),(пробиває на лірику).
Спасибо вам большое за Ваш архаический вклад в развитие нашего РОДНОГО ЯЗЫКА!

Правильно товарищь! На мыло предателя родины!  :threaten:  :rtfm:  :threaten:

0

10

На численні прохання розміщую свіжачок - тільки-но написав...

          Зникнення

Ледь чутний вітер затихає.
Ніч вже настала, ось вона!
Сказати хочу - помирає...
але живою є журба.

Сказати хочу щось важливе,
що переверне світ, усе!
Але слова - холодна крига
що порожнечу принесе.

Говорю - але чуть не хочуть!
Людей без ліку, та дарма
Всі відцуралися, бурмочуть
та бачать лиш свої слова.

Не бачать світ, що за очима.
Не чують те, що далі них.
То древня, таємнича сила
ззиває у безвимір всіх.

Але диявол - у людині,
у кожному серед усіх
Бо люди - не настільки сильні
Щоб задавити в собі гріх.

О, де душа, яку підносим
на алтарі земних небес?
Де серце? Його муки просим
побачити серед чудес...

Нема нічого - все поникло,
усе поглинула печаль
Останнє почуття вже зникло
Не віриться, але на жаль...

+1

11

Поэзия - великая сила! Это некий усилитель общечеловеческих чувств чести, любви, патриотизма ,свободы, пустоты, непонимания с боку окружающих,   и многих других. Поэзия дает возможность  не просто чувствовать рифму, а  заставляет задуматься о Буденном, о моральности, о всем происходящем. И не одна власть в мире не способна противостоять той силе, которой движет душа искреннего поэта. Вспомним того же Владимира Семеновича Высоцкого- он не был ни великим поэтом, ни великим музыкантом и композитором, ни актером , НО насколько искренна , глубоко моральна и эмоциональна каждая его песня. Каждая его песня является не просто смысленным текстом и моральным наставлением, а титаническим стремлением  души, переполненной эмоциями, к свободе.
           Не стоит доказывать друг другу правильность, или же неправильность всех своих убеждений, взглядов, чувств- для этого и существует жизнь, которая дает возможность понять этот Мир, таким, каков он есть!(Никто не может быт 100%-нтно прав). Да, согласен, много неправильного, много несовершенного и антиправедного в наши дни, но это с моей точки зрения- и я, и ты, и все мы можем ошибаться. А стихи твои действительно искренны, и можно сказать даже философские.  Стоит продолжать выплескивать мысли в такой форме  и  не стоит стесняться делать это  в поэтической форме. Успехов тебе во всех твоих начинаниях!

Отредактировано Radiohead (2008-01-24 21:04:10)

+1

12

дякую...

0

13

ІМХО, поезія в 21 сторіччі неактуально... )) Хоча ради цікавості для самого себе можна щось писати. Вікторіус, для початківця не погано, хоча і трапляються іноді слабкі моменти в твоєму творі.

0

14

Bender написал(а):

Поэзия актуальна всегда! И не я это сказал, а сказали  ВЕЛИКИЕ ЛЮДИ. Неужели ты настолько глуп, что до сих пор не можешь этого понять.

Отредактировано Radiohead (2008-01-27 20:04:01)

0

15

Можливо й "глупий", проте вважаю що в наш час є дієвіші способи виразити... ну загалом те, про що йдеться в поезії)

0

16

Попрошу изложить!

0

17

Не достатньо коштів, часу та бажання, щоб виразити що небудь ;)

0

18

Зачем наслаждатся поэзией,музыкой,театром,живописью, когда есть компьютер,сигареты,алкоголь,продажная любовь,наркотики,насилие!
И пока вторая часть будет преобладать-не будет никогда гармонии,мира,чувства полной реализации себя как человека.

0

19

Лірика зжимає думку в кулак і перетворює її в емоцію... Емоція ж доходить лише до тих, хто читає не очима, а серцем... Але наразі я не  відчуваю чогось прекрасного в "суспільній буденності", тому і виражаю своє ставлення до неї, як до системи помилок і хаосу. Але передати духовний зміст я не зміг би через прозу. Для цього і існує лірика...
Міг би писати про прекрасне, про любов, наприклад, але ця тема надто вже соплива та попсова. Причому  попсова в тому смислі, що зазвичай про любов говориться одне, а насправді бачиш зовсім інше.
   "Дівчата мріють про єдине та вічне кохання, але  змінюють хлопців майже щотижня-щомісяця, причому з кожним випробовують величезну кількість поз "кохання" плоті - я не насмілююся назвати це творчим пошуком, адже більше походить на розпусту, легковажність та моральний занепад" - не памятаю автора...
   Та навіть якщо б хтось з учасників "занепаду" прочитав це, то навряд змінив би свою думку - правда своя для кожного, добро і зло теж для кожного свої...

0

20

И опять попса.В поэзии нет понятия попсы!Дурость говорите тов.Виктор.

Отредактировано Radiohead (2008-01-29 17:51:58)

0

21

Ухожу в подполье.

0

22

блін, я не мав на увазі алкоголь, тютюн і т.д.

0

23

:blink:

0

24

Коли я говорю попса - я маю на увазі ту фальшивість, яку несе в собі масова культура, що називається поп-культурою...

0

25

"В поэзии нет понятия попсы!" - але лірика теж може бути "гнилою" - це замусолені теми кохання, що вмерло для сучасної людини...

0

26

Victorius написал(а):

ле лірика теж може бути "гнилою" - це замусолені теми кохання

а как тебе украинская литература 19-20 ст. Ведь все пишут об одном и том же - унизительное положение украинского народа. И что дальше? Люди прочитали...и неужели авторы думали,что эти произведения пробудят в душах украинцев "нацiональну cвiдомiсть"? имхо

0

27

Блін, цей натовп українських письменників 19-20 ст. краще меньше писали б про свободу, а більше працювали б на благо українського народу! Підняли повстання, боролися б за незалежність... А то бля патріоти, якийсь текст писали... Блін, аж душа болить за рідну державу, стільки помилок робили наші державні діячі в історії, що ніяк не могли вибороти незалежність, навіть в початку 90-их робили стількі уступків цій знахабнілій імперії росіян, що аж гидко за свою країну...

0

28

Блін, відклонилися від теми, краще давайте обговорювати лірику пана Віктора.

0

29

мистецтво не змогло підняти народ - можливо народ не мав поняття держави і кожен переймався своїми проблемами...
Якби в свій час всі стали б на захист України - то зараз ми б жили як мінімум як фіни...
Хоча - ми заслужили...

0


Вы здесь » НВК№4 м.Бердичева » Література » Лірика..?